Jesteś tutaj: Start / Grupa I - MOTYLKI

Urodziny Łucji

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
bo dziś są Twoje urodzinki.

Z okazji urodzin Łucji dzieci z grupy "Motylki"  śpiewały gromkie "Sto lat," składały  życzenia urodzinowe oraz bawiły się przy muzyce. W zamian za wspaniałą zabawę nasza solenizantka poczęstowała wszystkich uczestników pysznym ciastem i owocowymi szaszłykami.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. To właśnie jest czas, aby zastanowić się jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę – ZIEMIĘ!

Nauka zachowań ekologicznych nie powinna być tylko modą, a przede wszystkim przejawem troski o przyszłość naszej planety i najmłodszych pokoleń.

Dlatego dzieci z grupy "Motylki" podczas zajęć od 15 do 19 kwietnia dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Miały okazję porozmawiać o tym, że Ziemia jest jedyną zamieszkaną planetą i jednocześnie naszym domem, więc musimy o nią dbać jak najlepiej potrafimy np. poprzez segregację śmieci a także ich recykling.

Podsumowaniem zajęć było wspólne sprzątanie ogrodu przedszkolnego z gałązek i szyszek, które odbyło się w piątek - 19 kwietnia.

Teatrzyk

Dnia 17 kwietnia 2024 r. (środa) po godz. 9.00 zagościł w naszym przedszkolu Teatr z Krakowa z przedstawieniem pt. "Ekolodzy Borsuk i Lisek."

Zajęcia z sensoplastyki

27 marca 2024

Regulamin korzystania z przedszkolnego placu zabaw

Przejdź do - Regulamin korzystania z przedszkolnego placu zabaw

DRODZY RODZICE

• PROSIMY NIE KORZYSTAĆ Z PRZEDSZKOLNEGO PLACU ZABAW, GDY SĄ NA NIM GRUPY PRZEDSZKOLNE.

• DBAJCIE O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DZIECI, GDY SĄ POD WASZĄ OPIEKĄ, TO WY WÓWCZAS PONOSICIE ZA NIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

• DBAJCIE O URZĄDZENIA ZNAJDUJĄCE SIĘ W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM – KORZYSTAJCIE Z NICH ZGODNIE Z ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA. ZA ZNISZCZENIE URZĄDZEŃ OGRODOWYCH RODZICE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ.

• ZOSTAWIAJCIE PO SOBIE PORZĄDEK.

27 marca 2024
Czytaj więcej o: Regulamin korzystania z przedszkolnego placu zabaw

Data utworzenia:2023-08-28
Data publikacji:2023-08-28